طراحی گرافیک

آمارها نشان می دهد که یک بازیدکننده در زمانی کمتر از۲۵ الی ۳۰ ثانیه از یک وب سایت بازدید می کند.

در این میان اگر گرافیک وب سایت متناسب با روحیه و اقلیم بازدید کننده باشد و نیز سرعت بارگذاری صفحات به سرعت انجام گیرد به صورتی که کمترین زمان ممکن از وقت بازدید کننده تلف شود , وب سایت مذکور نظر بازدید کننده را به خود جلب می نماید و می تواند برای شرکتها و یا اشخاص سودآور باشد .

گروه پانیسار همواره در طراحی های خود عنصر تناسب با روحیه و اقلیم منطقه , سرعت لودینگ صفحات و نیز تکنیک های جذب بازدید کننده را مد نظر قرار داده است.

سایتــهای اینتــرنتی ، امروزه به عنــوان یک دفتر کار مجازی و به مثابه یک روابط عمومی آنلاین و پاسخگو برای اشخاص، شرکتها، سازمانها و موسسات داخلی و بین المللی در آمده است این پایگاه های الکترونیکی که با کمتــــرین هزینــــه ممکن ، مارکتــینگ بین المللی یک مرکز را نیز انجام میدهند ، نقش بسـزایی در ارتباط سریــع و صحیــح علاقمنــدان با صاحبان صنــایع ، و صنـــوف دارند.

گروه پانیسار با در اختیار داشتن کارشنــاسان طــراحی و راه اندازی وب سایتـــــهای اینترنتی و با بیش از ۱۰ سال تجربه، آماده است تا بر اساس زمینه کاری شرکتها وموسسات ایرانی و خارجی به بهترین نحو ممکن و با نازلترین قیمت فعالیتهای آنان را در قالب یک پایگاه مجازی طراحی و در حجم وسیعی به نمایش میلیونها کاربر اینترنت در سراسر جهان قرار دهد.

  • اگر می خواهیدسایتی پویا و زیبا داشته باشید
  • اگر می خواهید به مقاصد خود در اینترنت برسید
  • اگر می خواهید از بابت پشتیبانی راحت باشید
  • اگر می خواهید بعد از طراحی تنها نباشید
  • اگر می خواهید سایت شما را همه بشناسند
  • اگر می خواهید از سایت خود به نحو احسن استفاده کنید
0 نظر
پیام خود را وارد نمایید.

*
*