نرم افزار های موبایل و اپلیکیشن‏ های موبایل
علم و تکنولوژی, فناوری موبایل
By ::..panysar..:: / آبان ۲۹, ۱۳۹۷

تعریف نرم افزار های موبایل و اپلیکیشن‏ های موبایل

بسیاری دو عبارت نرم افزار های موبایل و اپلیکیشن‏ های موبایل را به جای یکدیگر به کار می‎برند. این در حالی است که برای اجرا و عملکرد سیستم، هم نرم افزارها و هم اپلیکیشن‎ها عمل می‎کنند اما نرم افزارها غیرقابل مشاهده و اپلیکیشن‎ها قابل مشاهده هستند.

Read More
سایت واکنش گرا
وب سایت
By ::..panysar..:: / آبان ۲۷, ۱۳۹۷

نیاز به وب سایت واکنش گرا

بدون وب سایت واکنش گرا تجارت آنلاین و آینده آن در معرض افول قرار می‌گیرد. اگر میلی به تهیه چنین وب سایتی ندارید ممکن است مشتریان شما به سراغ رقیبان شما که رفتن به وب سایت آنها آسان تر است بروند. همانطور که می بینیم آینده از آن ابزار های موبایلی است و مردم به طور فزاینده ای به دستگاه های موبایل خود بیش از کامپیوترهای شخصی علاقه دارند.

Read More
بازاریابی اینترنتی, شبکه های اجتماعی
By ::..panysar..:: / آبان ۲۱, ۱۳۹۷

روش کسب درآمد در یوتیوب

کسب درآمد در یوتیوب با استفاده از تبلیغات در گوگل با ما همراه باشید تا راه های نوین و تاثیر گذار برای کسب درآمد از کانال های یوتوب که به عنوان یکی از پدیده های محتوایی و بازاریابی است بپردازیم

Read More
اپلیکیشن
فناوری موبایل
By ::..panysar..:: / آبان ۲۱, ۱۳۹۷

معرفی اپلیکیشن برای دانشجویان

امروزه یکی از دغدغه‌های اصلی دانشجویان، کامل کردن جزوات و یادداشت‌هاییست که اساتید ارائه می‌دهند؛ اگر شما نیز از رو انداختن به هم کلاسی‌های خود خسته شده‌اید، پیشنهاد می‌دهیم اپلیکیشن جزوات را از دست ندهید.

Read More
دانستنی های اپلیکیشن های تلفن همراه
فناوری موبایل
By ::..panysar..:: / آبان ۲۰, ۱۳۹۷

دانستنی های اپلیکیشن های تلفن همراه

اپلیکیشن های تلفن همراه ، به آسانی قابل دانلود و اغلب رایگان هستند، برنامه های تلفن همراه بسیار راحت برای استفاده برای اکثر اقشار جامعه و بسیار سرگرم کننده هستند و شما ممکن است آنها را بدون فکر کردن در مورد برخی از ملاحظات کلیدی دانلود کنید .

Read More
اپلیکیشن های موبایل در سال ۲۰۱۸
فناوری موبایل
By ::..panysar..:: / آبان ۱۹, ۱۳۹۷

اپلیکیشن های موبایل در سال ۲۰۱۸

امروزه دستگاه‌های هوشمند مثل گوشی‌ هوشمند،‌تبلت،ساعت‌های هوشمند رشد قابل توجهی داشته‌اند. بر اساس یک نظرسنجی حدود ۱۹۷ میلیون اپلیکیشن در سراسر دنیا دانلود شده است. همچنین برنامه های اجتماعی نظیر فیسبوک،توئیتر،اینستاگرام و … همچنان در حال رشد و پیشرفت هستند.

Read More
تست فایل robots.txt
سئو _ SEO, وب سایت
By ::..panysar..:: / آبان ۱۷, ۱۳۹۷

تست فایل robots.txt

ایجاد فایل robots.txt ای که به درستی مطالب را مشخص کند و بخش های غیر مطلوب سایت را به خوبی پوشش دهد کار ساده ای نیست، به همین دلیل بسیاری از ساختن این فایل سر باز می زنند. گوگل وبمستر تولز با ارائه robots.txt testing tool این کار را برای افراد آسان ترکرده است.

Read More
لیست سیاه موتورهای جستجوگر
سئو _ SEO, وب سایت
By ::..panysar..:: / آبان ۱۶, ۱۳۹۷

لیست سیاه موتورهای جستجوگر

اگر متوجه شده ايد كه هركاري ميكنيد نمي توانيد سايت خودتان را در موتورهاي جستحو ثبت كنيد، اين مطلب را حتما بخوانيد. بهترين روش براي براي جلوگيري از بروز اين مشكل، عدم استفاده از روشهاي سوال برانگيز براي موتورهاي جستجو است.

Read More
1 2 3 21

blog
میانگین 5 (100%) از 14 رای