شبکه های اجتماعی ایرانی
شبکه های اجتماعی
By ::..panysar..:: / اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۸

شبکه های اجتماعی ایرانی که باید در آنها فعالیت کنید

شبکه های اجتماعی ایرانی خوبی هم وجود دارند که متاسفانه خیلی از دوستان هستند که از آنها بی بهره اند و دلیلی برای فعالیت در آن ها نمی بینند. اما در این مقاله می خواهیم شبکه های اجتماعی ایرانی که باید در آن ها فعالیت کنید و فعالیت کردن در آن ها خیلی به رشد کسب و کار شما می تواند کمک کند را معرفی کنیم.

Read More
بهینه سازی سایت برای الگوریتم فلوریدا ؟
سئو _ SEO
By ::..panysar..:: / اردیبهشت ۷, ۱۳۹۸

بهینه سازی سایت برای الگوریتم فلوریدا ؟

فلوریدا نام جدیدترین الگوریتم منتشر شده توسط گوگل است که هفته پیش رسما از آن در در توئیتر گوگل رونمایی شد. این الگوریتم خیلی سر و صدا کرد و باعث افت رتبه خیلی از سایت ها شد. از طرف دیگر رتبه خوبی به سایت های دیگر داد. فلوریدا چیز عجیب و غریب و ترسناکی نیست که خیلی از مدیران سایت ها با انتشار این الگوریتم فکر می کنند افت سایت شان دائمی است و دیگر کار تمام است. در صورتی که اصلا اینطور نیست! فلوریدا برای پنالتی کردن سایت ها نیامده است.

Read More
آی‌پی اختصاصی یا Dedicated IP
سئو _ SEO, وب سایت
By ::..panysar..:: / فروردین ۲۵, ۱۳۹۸

آی‌پی اختصاصی یا Dedicated IP چیست؟

آی پی اختصاصی (Dedicated IP) یک آی پی منحصر به فرد است که فقط برای سرور یا سایت شما تعریف شده و مورد استفاده قرار میگیرد. این آی پی فقط به شما اختصاص می یابد و هیچکس دیگری نمی تواند از آن استفاده کند . به طوری که با وارد کردن ip خود در مرورگر وارد وب سایت خود می شوید.

Read More
چرا این روزها در ایمیل مارکتینگ بازخورد خوبی نمی گیرید؟
بازاریابی اینترنتی
By ::..panysar..:: / فروردین ۲۴, ۱۳۹۸

چرا این روزها در ایمیل مارکتینگ بازخورد خوبی نمی گیرید؟

بعضی ها فکر می کنند ایمیل مارکتینگ منسوخ شده است و واقعا دیگه جواب نمی ده! اگر هر چیزی دیگه جواب ندهد ایمیل مارکتینگ همیشه و در هر شرایطی جواب می دهد، مطمئن باشید. پس دلیل اینکه نرخ باز شدن و کلیک ها پایین آمده چی می تواند باشد؟

Read More
روش هایی برای افزایش فروش در سایت
بازاریابی اینترنتی
By ::..panysar..:: / فروردین ۱۸, ۱۳۹۸

روش هایی برای افزایش فروش در سایت

تا حالا به این فکر کردید که چرا سایت تان فروش خوبی ندارد؟ مطمئنا فکر کردید ولی آیا واقعا راه چاره ای برای آن پیدا کردید؟ افزایش فروش در سایت...

Read More
نرم افزار های موبایل و اپلیکیشن‏ های موبایل
علم و تکنولوژی, فناوری موبایل
By ::..panysar..:: / آبان ۲۹, ۱۳۹۷

تعریف نرم افزار های موبایل و اپلیکیشن‏ های موبایل

بسیاری دو عبارت نرم افزار های موبایل و اپلیکیشن‏ های موبایل را به جای یکدیگر به کار می‎برند. این در حالی است که برای اجرا و عملکرد سیستم، هم نرم افزارها و هم اپلیکیشن‎ها عمل می‎کنند اما نرم افزارها غیرقابل مشاهده و اپلیکیشن‎ها قابل مشاهده هستند.

Read More
سایت واکنش گرا
وب سایت
By ::..panysar..:: / آبان ۲۷, ۱۳۹۷

نیاز به وب سایت واکنش گرا

بدون وب سایت واکنش گرا تجارت آنلاین و آینده آن در معرض افول قرار می‌گیرد. اگر میلی به تهیه چنین وب سایتی ندارید ممکن است مشتریان شما به سراغ رقیبان شما که رفتن به وب سایت آنها آسان تر است بروند. همانطور که می بینیم آینده از آن ابزار های موبایلی است و مردم به طور فزاینده ای به دستگاه های موبایل خود بیش از کامپیوترهای شخصی علاقه دارند.

Read More
بازاریابی اینترنتی, شبکه های اجتماعی
By ::..panysar..:: / آبان ۲۱, ۱۳۹۷

روش کسب درآمد در یوتیوب

کسب درآمد در یوتیوب با استفاده از تبلیغات در گوگل با ما همراه باشید تا راه های نوین و تاثیر گذار برای کسب درآمد از کانال های یوتوب که به عنوان یکی از پدیده های محتوایی و بازاریابی است بپردازیم

Read More
۱ ۲ ۳ ۲۱

question